Hoe ga je om met een levensverwachting van twee jaar?

Jette kreeg op 33-jarige leeftijd de diagnose uitgezaaide borstkanker. Ze beschrijft in Als je dit leest ben ik er nog op indrukwekkende wijze hoe ze probeert te leven in plaats van overleven.

'Jette kan met haar verhalen mensen inspireren, laten glimlachen en wijsheid schenken.' Floortje Dessing


Ga op drama-detox met Doreen Virtue!

Te veel negativiteit in je leven? Ga op drama-detox met Doreen Virtue.

Kies voor positieve mensen en situaties en laat alle drama achter je.


Kom uit je hoofd!

We piekeren teveel, leven te veel in ons hoofd en moeten ons lijf weer terugvinden.

Een persoonlijk verhaal met tips en trucs om terug te keren in je lichaam.



The Virgin-Way

De Virgin-Way helpt je om je eigen directeur te zijn en een ware leider te worden, niet zomaar baas.

'Een zeer inspirerend boek.' Readers Digest


Vind je gelukspunt!

In Niets meer aan doen deelt Christine wetenschappelijke onderzoeken, persoonlijke verhalen en praktische, haalbare tips waarmee je een vrolijker, productiever en relaxter mens wordt.


Om heel hard te lachen, en net zo hard te huilen

In Cesar schrijft Matthijs Kleyn op liefdevolle, eerlijke wijze over zijn te vroeg geboren zoontje Cesar en de mooie maar ook moeilijke kanten van het vaderschap.

Matthijs was 13 september 2016 te gast bij RTL Late Night. Hij en zijn vriendin maakten indruk tijdens het emotionele interview met Humberto Tan.

Cesar
Matthijs Kleyn
Prijs: € 15,00

Een must voor liefhebbers van quizzen en lijstjes

Een opsomming van grappige en nutteloze feiten, die je versteld doen staan en stof tot praten geven.

'Als je er eenmaal in zit is het moeilijk om je eruit los te maken. Waarom is dit boek zo verslavend?' NRC Handelsblad


Voor de lezers van American Sniper en Geen makkelijke dag

David Bellavia, een van de grootste helden uit de Irak-oorlog, vertelt op rauwe wijze hoe hij zijn derde sectie door een dodelijke oorlogsstad leidt.

'Zeer waarschijnlijk het meest spannende boek dat je ooit zult lezen. Serieus.' Daily Telegraph


Handboek over borstvoeding geschreven door presentatrice Sofie van den Enk

Eindelijk een goed en leuk boek over borstvoeding (maar skip gerust zonder schuldgevoel naar het hoofdstuk over de fles).

Tv-presentator Sofie van den Enk schrijft het boek dat zij zelf zo gemist heeft tijdens haar eigen zwangerschap. Met ervaringsverhalen van meer dan 50 onbekende en bekende ouders als Hadewych Minis, Ionica Smeets, Susan Smit en Jim Bakkum.


Annette Herfkens overleefde een vliegtuigramp

Annette Herfkens overleefde als enige een vliegtuigramp en bracht acht dagen door in de Vietnamese jungle voordat ze gevonden werd.

'Dit boek over liefde, hoop, volhouden en overleven moet je lezen.' Saskia Noort

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v. € 100,-!
lees meer…


Bestsellerauteur Lorna Byrne in nieuwe vormgeving

Deze speciale editie van Liefde uit de hemel bevat een praktisch zevendaags stappenplan om meer van jezelf te houden.

Uit onderzoek is gebleken dat 50% van de lezers meer liefde ervaren na het doorlopen van het stappenplan.


Jij bent een badass

De positieve, rationele insteek van Byron Katie, met een vleugje The Secret, de praktische aanpak van Ben Tiggelaar en de humor van Ruby Wax.

Het meest positieve boek van dit voorjaar!


Een hilarische en leerzame zoektocht naar liefde

'Een vrolijke, verfrissende mix van feiten, observaties, advies en humor.' New York Times

Een hilarische en leerzame kijk op onze romantische cultuur, voor zowel de bezette als vrijgezelle lezers.


Een ongelooflijk maar waargebeurd verhaal

Een ontroerend en inspirerend verhaal over vertrouwen en de kracht van hoop over de Saroo Brierley die op vijfjarige leeftijd verdwaald raakte op een station in India.


Alles wat je altijd wilde weten over je puber

In puber Leaks spreekt een puber die de lezer inwijdt in de wereld van pubers en daarbij ook nog tips heeft voor alle mensen die met een puber moeten leven.

Alles wat je altijd wilde weten over je puber, maar waarop je nooit een fatsoenlijk antwoord kreeg.

Puber Leaks
Paul Bühre
Prijs: € 17,99
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij