Kijkje in de keuken

Deze gids, rijk geïllustreerd met honderden achter-de-schermen-foto's van acteurs, locaties, sets, wezens en kostuums, geeft fans een bevoorrecht kijkje in de keuken van dit afsluitende deel in de langverwachte filmtrilogie


4.5 sterren op Goodreads.com

'Ik heb net Sterrenlicht gelezen en ben razend enthousiast. Dank je wel, Laini Taylor.' Stephenie Meyer, auteur van de Twilight-reeks.

Sterrenlicht
Laini Taylor
Prijs: € 19,95

Enders game

Orson Scott Card is voor sciencefiction wat Tolkien is voor fantasy.

Enders game wordt door zowel fans als recensenten gezien als het beste wat sciencefiction te bieden heeft.


De bewakers van Faerie

De start van een nieuwe trilogie over het meest populaire tijdperk in de Shannara saga.

'De bewakers van Faerie is een afgeleide van Tolkien, maar daarom niet minder meeslepend en vol sentiment.' Publishers Weekly


De hobbit

Eindelijk is The Hobbit: The Desolation of Smaug uit op DVD en Blu-Ray.

Bij ons verscheen onlangs de mooie filmeditie van het boek!

De hobbit
J.R.R. Tolkien
Prijs: € 15,00

De hand van de keizer

Voor de liefhebbers van Game of Thrones is er nu De Hand van de keizer, een fascinerende mix van fantasy en thriller.


Laatste deel van De eerste wet-trilogie

De val van een koning is het laatste deel van De eerste wet-trilogie, waarin Abercrombie zichzelf overtreft.

Een waardig slotakkoord, met veel vaart en diepgang geschreven.


Slot van De Nicolas Flamel-serie

'Ongelofelijk goed.' Sevendays

'Michael Scott sluit zijn epische serie af met een briljant einde.' The Book Zone

Nieuwsbrief


Schrijf je in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket!
lees meer…


Voor het eerst in midprice

Er zijn al meer dan 30.000 exemplaren van de Oude Koninkrijk-serie verkocht in Nederland en Vlaanderen

Voor fans van J.K. Rowling en George R.R. Martin

Sabriël
Garth Nix
Verwacht: 15-01-2015
Prijs: € 12,50

Het vervolg op De glazen troon

Ze is de kampioen van de koning.

Trouw voert ze zijn opdrachten uit.

Terwijl ze een groot geheim bewaart.


Nieuwe Terry Pratchett

VOLK is een adembenemend verhaal dat zich afspeelt op een alternatieve versie van onze aarde.

'Terry Pratchett op zijn filosofische best: uitdagend en grappig.' Times Online

VOLK
Terry Pratchett
Prijs: € 16,95

Een betoverend verhaal

Erfenis van Paolini kwam binnen op #2 in de Bestseller top 60.

Nu voor het eerst €10.- editie!


Arthurs val

Toen de kleinzoon van Tolkien na jaren het manuscript van Arthurs val in een la vond, heeft hij het bewerkt.

Dit boek mag je als fantasy-fan absoluut niet missen!

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij