De inspiratiebron voor The hobbit

De basis voor de moderne fantasyliteratuur werd gelegd met Lud-in-de-mist. Bijna honderd jaar na de oorspronkelijke verschijning nog verrassend actueel!

'De allermooiste, belangrijkste en meest onterecht vergeten roman van de twintigste eeuw. Een gouden wondertje.' Neil Gaiman


Boer Gilles van Ham in een speciale uitgave

Al miljoenen boeken van J.R.R. Tolkien verkocht in Nederland en Vlaanderen.

Speciale cadeau-edtie voor de feestdagen!


Nieuwste deel in de onovertroffen Schrijfwereld-reeks

Op stoom zit weer boordevol oude bekenden, slimme grappen en hartverwarmende belevenissen van lieden die moeten optornen tegen vooroordeel en onbenul.

In dit boek zet Pratchett -onverminderd geestig, diepzinnig en origineel- zijn visie op vooruitgang uiteen.

Op Stoom
Terry Pratchett
Prijs: € 19,99

Kijkje in de keuken

Deze gids, rijk geïllustreerd met honderden achter-de-schermen-foto's van acteurs, locaties, sets, wezens en kostuums, geeft fans een bevoorrecht kijkje in de keuken van dit afsluitende deel in de langverwachte filmtrilogie


Perfecte combinatie van Game of Thrones en The Hunger Games

Genre-overstijgend fantasy-juweeltje: magie, avontuur, mysterie, romantiek politieke intriges en geweldige personages.

'Ik heb een week niet geslapen omdat ik het vervloekte ding niet kon wegleggen. Je kunt gerust zeggen dat het boek een obsessie werd.' Emma Watson


Een van de geweldigste fantasyreeksen van de twintigste eeuw

'Een ware mythe van een meesterverteller. De magie van Aardzee is een oerkracht en de lessen van deze serie zijn zo krachtig en wijs dat elke dromer ze nodig heeft.' Neil Gaiman

Aardzee
Ursula K. le Guin
Prijs: € 24,99

Adembenemende epische fantasy

Een korte roman over een fascinerend personage uit De naam van de wind, met fraaie zwart-witillustraties.

Voor fans van Lord of the Rings en Game of Thrones


De hand van de keizer

Voor de liefhebbers van Game of Thrones is er nu De Hand van de keizer, een fascinerende mix van fantasy en thriller.

Nieuwsbrief


Schrijf je in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket!
lees meer…


Speciale cadeau-editie van De hobbit!

Dit is het verhaal van een Balings die wél een evontuur beleefde en tegen wil en dank volkomen onverwachte dingen deed en zei. Hij mag dan misschien het respect van zijn buren verloren hebben, maar -welnu, je zult zien of hij er uiteindelijk beter van werd.

Prachtig geïllustreerd en in een handzaam formaat.

De hobbit
J.R.R. Tolkien
Prijs: € 17,50

Deel 2 in De donkere broederschap-serie

Geschreven door een aankomende meester van de fantasy: Luke Scull is jong, talentvol en heeft een enorme verbeeldingskracht.

'Duistere, humoristische epische fantasy. Luke Scull schrijft met smaak en kennis een overrompeld debuut.' The Guardian


Voor het eerst in midprice

Er zijn al meer dan 30.000 exemplaren van de Oude Koninkrijk-serie verkocht in Nederland en Vlaanderen

Voor fans van J.K. Rowling en George R.R. Martin

Sabriël
Garth Nix
Prijs: € 12,50

Het vervolg op De glazen troon

Ze is de kampioen van de koning.

Trouw voert ze zijn opdrachten uit.

Terwijl ze een groot geheim bewaart.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij