Liefde. Haat. Verraad. Noodlot.

Over twee dagen komt er een nieuwe superieure thriller van eigen bodem uit.

Getelde dagen laat de verwoestende werking zien van een gestrand huwelijk.

Getelde dagen
Siska Mulder
Verwacht: 28-05-2015
Prijs: € 19,99

Van de bestsellerauteur van Strike Back

Chris Ryan is dé naam op het gebied van militaire thrillers!

'Danny Black doet wat hij moet doen om te overleven. De SAS-soldaat schakelt snel en ontwikkelt zich tot een intelligente vechter. En slim is hij zeker.' **** Crimezone


Kan je herinneringen delen?

Brenna Spector is ervan overtuigd dat vermist webcamgirl Lula Belle banden met haar zus heeft. In haar jacht op Lula ontrafelt ze een web van obsessie, seks, schuld en moord.

'Noem mij groot fan.' Harlan Coben


Combinatie van voetbal en spanning!

Als de Portugese trainer Zarco vlak voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen Newcastle United verdwijnt en dood in het stadion wordt teruggevonden, blijkt het in een Londense voetbalclub om meer te gaan dan alleen voetbal...

Transfermaand
Philip Kerr
Prijs: € 19,95

Voor de lezers van Zusje

Sarah Durandt weet dat de moordenaar van haar man en zoon niet meer leeft. Ze heeft met eigen ogen gezien dat hij een dodelijk injectie kreeg toegediend en stierf. Maar dan treft ze in de bossen gruwelijke en verontrustende dingen aan. Misschien loopt de moordenaar nog rond en begint haar nachtmerrie nu pas echt...

Ziende blind
CJ Lyons
Prijs: € 15,00

Een traktatie

Het boek gebaseerd op het best bekeken Britse drama sinds jaren en de grootste winnaar bij de BAFTA Awards 2014. Aflevering 1 had 1,7 miljoen kijkers op RTL4.

Voor lezers van De Killing en Luther

Broadchurch
Erin Kelly
Prijs: € 19,95

Van de auteur van bestseller Zusje!

Yasmin en haar dove dochter Ruby ondernemen een wanhopige tocht door de eeuwige nacht van het poolgebied. Na hun aankomst in Alaska krijgt Yasmin te horen dat haar man Matt is omgekomen bij een ramp in het verre noorden. Yasmin kan dit niet geloven en trekt met Ruby door het barre winterlandschap, op zoek naar antwoorden.

Dochter
Rosamund Lupton
Prijs: € 19,99

Amerika's favoriete auteur!

Shelby verloor eerst haar man en toen haar illusies. De torenhoge schulden die ze erfde blijken zijn onschuldigste geheim...

In de afgelopen dertig jaar zijn er elke minuut 27 exemplaren van haar boeken verkocht: al 450 miljoen wereldwijd.


Fascinerende pageturner

Twee vermiste meisjes. Dertig jaar later. Eén spoor naar de waarheid.

Een fascinerende pageturner over list en bedrog, familiewonden en verraad. Verdwenen zusjes is zowel een thriller als een studie over familierelaties en trouw.


De nieuwe Bernie Gunther

Al meer dan 130.000 boeken van Philip Kerr verkocht in Nederland en Vlaanderen!

'De Bernie Gunther-reeks behoort simpelweg tot het beste wat het thrillergenre te bieden heeft' NRC Handelsblad


Internationaal bestsellerauteur

Wil je met me spelen? Mijn naam is Francis Ackerman jr. Ik ben wat men wel een seriemoordenaar noemt. Al mijn slachtoffers krijgen een eerlijke kans, ik dood niet zomaar. Want ik speel een spel met ze. Wie win, overleeft. Ik heb nog nooit verloren. De meeste mensen zullen van mijn gruwen. Sommigen zullen mijn aanbidden. Zij zijn net als ik. Maar iedereen zal zich mij herinneren. Mijn naam is Francis Ackerman jr. Ik ben de nacht, en ik wil een spel met je spelen.


Het tweede Cormoran Strike mysterie

Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Al gauw wordt Quine vermoord teruggevonden en bevinden Strike en zijn rechterhand Robin zich in een race tegen de klok om een moordenaar te vinden die een wel heel uniek profiel blijkt te hebben...

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Vaarwel nachtrust

'Cobens thrillers staan op eenzame hoogte.' Algemeen Dagblad

De nieuwe thriller van Harlan Coben gaat over Adam die door een vreemdeling wordt aangesproken. Deze vreemdelig haalt vervolgens met een paar woorden zijn hele leven overhoop...

De vreemde
Harlan Coben
Prijs: € 19,99

Het slot van de Timothy Wilde-trilogie

In Fatale vlam zitten Tim en zijn medeagenten achter een pyromaan aan, die het ene na het andere gebouw afbrandt.

De complete trilogie is gerestyled.

Fatale vlam
Lyndsay Faye
Prijs: € 19,99

Een Gabriel Allon thriller

Als een mooie jonge Engelse vrouw op Corsica verdwijnt, is de carrière van de Britse premier in gevaar. Meesterspion Gabriel Allon raakt betrokken bij een schimmenspel waarin niets is wat het lijkt en alleen de waarheid gevaarlijker is dan zijn vijanden.


Fascinerend moordmysterie

Een van de 10 beste misdaadromans van het jaar bij Booklist, Goodreads en Amazon.

'Een opmerkelijk moedige en werkelijk schitterende thriller die de kloof tussen geloof en wanhoop overbrugt.' Diana Gabaldon


Zesde deel in de Eve Dallas-serie

Het zesde deel in de serie met wereldwijd miljoenen fans.

Hij is een technologisch expert, met het brein van een genie en het hart van een moordenaar, die technologie inzet om zijn prooi te volgen en de politie op te jagen. Hij geeft cryptische raadsels over de moorden die hij gaat plegen en de politie is elke keer te laat.


Een van de best verkochte boeken van 2014!

Als Beatrice een paniekerig telefoontje krijgt over de vermissing van haar jongere zus Tess, stapt ze op het eerste vliegtuig naar Londen, maar Beatrice is bij lange na niet voorbereid op de angstaanjagende waarheden die ze onder ogen moet zien...

De fenomenale internationale bestseller is nu verkrijgbaar voor maar €10,-!

Zusje
Rosamund Lupton
Prijs: € 10,00

Een nieuwe thriller over Mickey Bolitar

Sinds Mickey acht maanden geleden zijn vader zag sterven, worstelt hij met leugens, duistere geheimen en onbeantwoorde vragen. En hij krijgt alleen maar meer problemen...

Gevonden
Harlan Coben
Prijs: € 15,00
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij