Combinatie van voetbal en spanning!

Als de Portugese trainer Zarco vlak voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen Newcastle United verdwijnt en dood in het stadion wordt teruggevonden, blijkt het in een Londense voetbalclub om meer te gaan dan alleen voetbal...

Transfermaand
Philip Kerr
Prijs: € 19,95

Voor de lezers van Zusje

Sarah Durandt weet dat de moordenaar van haar man en zoon niet meer leeft. Ze heeft met eigen ogen gezien dat hij een dodelijk injectie kreeg toegediend en stierf. Maar dan treft ze in de bossen gruwelijke en verontrustende dingen aan. Misschien loopt de moordenaar nog rond en begint haar nachtmerrie nu pas echt...

Ziende blind
CJ Lyons
Prijs: € 15,00

Een traktatie

Het boek gebaseerd op het best bekeken Britse drama sinds jaren en de grootste winnaar bij de BAFTA Awards 2014. Aflevering 1 had 1,7 miljoen kijkers op RTL4.

Voor lezers van De Killing en Luther

Broadchurch
Erin Kelly
Prijs: € 19,95

Psychologische thrillersensatie

Amy, de vrouw van Nick Dunne, wordt vermist. Door de druk van de politie en de media ontstaan er scheurtjes in het door Nick geschetste beeld van een perfect huwelijk. Heeft Nick zijn vrouw vermoord?

'Dit boek is wurgend spannend.' Matthijs van Nieuwkerk

Gone Girl
Gillian Flynn
Prijs: € 10,00

De opvolger van Smetteloos

Na een vechtscheiding wil Ellie Walters haal leven weer op orde krijgen. Ze verhuist naar Cape Cod met haar steeds bozere, onhandelbare puberzoon Tim.

Voor lezers van Nora Roberts, Rosamund Lupton en Samantha Hayes.

Gevangen
Brooke Morgan
Prijs: € 18,95

Nieuwste boek van Dick Wolf

Dick Wolf is de maker van hitseries als Law & Order en Chicago Fire.

Executie
Dick Wolf
Prijs: € 19,95

Internationaal bestsellerauteur

Wil je met me spelen? Mijn naam is Francis Ackerman jr. Ik ben wat men wel een seriemoordenaar noemt. Al mijn slachtoffers krijgen een eerlijke kans, ik dood niet zomaar. Want ik speel een spel met ze. Wie win, overleeft. Ik heb nog nooit verloren. De meeste mensen zullen van mijn gruwen. Sommigen zullen mijn aanbidden. Zij zijn net als ik. Maar iedereen zal zich mij herinneren. Mijn naam is Francis Ackerman jr. Ik ben de nacht, en ik wil een spel met je spelen.


Het tweede Cormoran Strike mysterie

Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Al gauw wordt Quine vermoord teruggevonden en bevinden Strike en zijn rechterhand Robin zich in een race tegen de klok om een moordenaar te vinden die een wel heel uniek profiel blijkt te hebben...


Interessante nieuwe thrillerschrijver

Voormalig crimineel Mike Ford heeft zijn leven weer op de rit. Toch mist hij de opwinding van zijn gevaarlijke oude leven. Dan duikt zijn broer Jack ineens op. Ook hij lijkt zijn leven gebeterd te hebben. Maar niets blijkt minder waar.

Vuistregel
Matthew Quirk
Prijs: € 19,95

Vijfde deel in de fenomenale Eve Dallas-serie

Als Eve Dallas een geheim onderzoek naar de dood van collega-inspecteur in gang zet, begeeft ze zich op glad ijs.

'Alle elementen van een geweldige politieroman gekoppeld aan hartverscheurend emotioneel drama.' David Baldacci


Thriller over het stadje Griffon

Door een beslissing belandt Cal Weaver in een nachtmerrie vol pijn en verdenkingen. Er is iets grondig mis in Griffon.

'Barclay's werk staat op één lijn met Coben, Connelly en Slaughter.' BOEK


Poppenhuis

Politieke intriges, criminele afrekeningen, corrupte agenten en vermiste meisjes.

Eerste deel van een thrillerserie over twee Amsterdamse rechercheurs.

Poppenhuis
David Hewson
Prijs: € 19,99

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Zesde deel in de Eve Dallas-serie

Het zesde deel in de serie met wereldwijd miljoenen fans.

Hij is een technologisch expert, met het brein van een genie en het hart van een moordenaar, die technologie inzet om zijn prooi te volgen en de politie op te jagen. Hij geeft cryptische raadsels over de moorden die hij gaat plegen en de politie is elke keer te laat.


Een van de best verkochte boeken van 2014!

Als Beatrice een paniekerig telefoontje krijgt over de vermissing van haar jongere zus Tess, stapt ze op het eerste vliegtuig naar Londen, maar Beatrice is bij lange na niet voorbereid op de angstaanjagende waarheden die ze onder ogen moet zien...

De fenomenale internationale bestseller is nu verkrijgbaar voor maar €10,-!

Zusje
Rosamund Lupton
Prijs: € 10,00

Een nieuwe thriller over Mickey Bolitar

Sinds Mickey acht maanden geleden zijn vader zag sterven, worstelt hij met leugens, duistere geheimen en onbeantwoorde vragen. En hij krijgt alleen maar meer problemen...

Gevonden
Harlan Coben
Prijs: € 15,00

Voor liefhebbers van Lee Child

Het eerste boek in een grote nieuwe actieserie, er is zelfs al een filmdeal met Warner.

'Doorlopende hersenkraker.' VN Detective & Thrillergids

Gevlucht
Patrick Lee
Prijs: € 19,95

Een nieuw thrillerduo staat op!

Fascinerende pageturner in de stijl van Nicci French over Harry en zijn vrouw Robin die hun zoon Dillon verliezen bij een aardbeving. Maar is Dillon wel echt dood?

'Verraad, ontrouw en een verrassende plotwending maken dit tot een superdebuut.' Publishers Weekly


High tech-thriller

Journaliste Cynthia Bonasant en Zero, de meestgezochte online activist ter wereld, werken samen om een online platform met miljoenen gebruikers te stoppen.

In een wereld waar camera's, databrillen en smartphones exact vastleggen waar je bent, ontsnappen is onmogelijk...

Zero
Marc Elsberg
Prijs: € 19,95

Deel 4 in de Eve Dallas-serie

Drie zelfmoorden door mannen die een bevoorrecht leven leidden, maar heel verschillend waren. Inspecteur Eve Dallas vindt het een verdachte zaak.

J.D. Robb is een pseudoniem van Nora Roberts.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij