Het nieuwste boek met Bernie Gunther in de hoofdrol

Bernie Gunther is een van de meest geroemde personages in het thrillergenre.

'Terecht de hemel in geprezen.' de Volkskrant


Het razendspannende vervolg op Piep zei de muis

Het derde boek met de sterke inspecteur Helen Grace in de hoofdrol.

Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?

'Inspecteur Helen Grace is een van de grootste helden die de afgelopen jaren is langsgekomen.' Jeffrey Deaver


Joy Fielding is de koningin van de psychologische thriller

Koop de nieuwe Joy Fielding Ik hou je in de gaten en ontvang gratis haar internationale bestseller Zeg maar dag tegen mammie.



Voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en James Rollins

70.000 jaar geleden stierf de mensheid bijna uit. De mens overleefde, maar niemand weet hoe. Tot nu toe..

'The X-files meets 24.' ***** Lezersreactie op Amazon.com

De oorsprong
A.G. Riddle
Prijs: € 19,99

Voor de lezers van Kate Mosse

Een fascinerende pageturner met uiterst spannende plotwendingen van een van de grootste verhalenvertellers van onze tijd.

Manda Scott baseert zowel de moderne als historische verhaallijn van dit boek op grondige research.


Hoe los je een misdaad op als je de feiten vergeet?

Een vaardig geschreven mysterie, een onvergetelijke stem: je zult lachen, huilen en huiveren.

Zowel een spannende detective als een portret van een vrouw die je nooit meer zult vergeten.


Spannend, romantisch en sfeervol

Sommige geheimen zijn zo duister dat ze nooit aan het licht mogen komen...

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld: ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.


De nieuwe Coben!

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


Spannend, romantisch en sfeervol

Naomi heeft haar verleden eindelijk een plaats gegeven. Begint de nachtmerrie opnieuw?

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld; ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.

De obsessie
Nora Roberts
Prijs: € 15,00

Spannend. Sexy. Sandra Brown.

'Een perfecte mix van thriller en romantische spanning.'

Wereldwijd ruim 80 miljoen exemplaren verkocht.

Ontvoerd
Sandra Brown
Prijs: € 15,00

Voor de liefhebbers van romantische spanning

Spannende roman voor de fans van Nora Roberts.

Lezersreacties op Amazon: 'Ik kon dit boek niet wegleggen. Heel spannend.'


Van de auteur van bestseller Zusje!

Yasmin en haar dove dochter Ruby ondernemen een wanhopige tocht door de eeuwige nacht van het poolgebied. Na hun aankomst in Alaska krijgt Yasmin te horen dat haar man Matt is omgekomen bij een ramp in het verre noorden. Yasmin kan dit niet geloven en trekt met Ruby door het barre winterlandschap, op zoek naar antwoorden.

Dochter
Rosamund Lupton
Prijs: € 10,00

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Voor de lezers van Zusje

'Ik weet niet precies wat ze jou hebben verteld over je moeder. Maar het kan niet de waarheid zijn geweest...'

De zoektocht van een dochter naar haar verdwenen moeder.


Authentieke whodunnit van eigen bodem

Een spraakmakend familiedrama achter de schermen van politiek Den Haag. Heerlijke thriller met een sterke vrouwelijke hoofdpersoon.

Voor de lezers van Loes den Hollander en Simone van der Vlugt.


De nieuwe Robert Galbraith!

Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis punt in hun leven.

'Solide vakwerk van Galbraith/Rowling.' de Volkskrant


Met gratis novelle Moordcommando!

Spervuur is zeer actueel, met hoofdrollen voor de terreurorganisaties IS en Boko Haram.

Chris Ryan is bekend van tv en de hitserie Strike Back en is ervaringsdeskundige: hij maakt deel uit van talloze undercoveroperaties.

Spervuur
Chris Ryan
Prijs: € 15,00

Deel 9 in de Eve Dallas-serie!

Een terrorist maakt New York onveilig door op willekeurige plekken bommen tot ontploffing te brengen, met talloze doden en gewonden tot gevolg. Hij stuurt inspecteur Eve Dallas brieven waarin hij belooft korte metten te maken met corruptie in de stad, de eerste explosies waren nog maar het begin...


Een dorp met meer geheimen dan inspecteur Gamache verwacht...

Quebec is in de greep van een meedogenloze winter en ook inspecteur Armand Gamache maakt ijzige tijden door. De beste agenten van de afdeling Moordzaken zijn vervangen, zijn vertrouwelingen werden overgeplaatst en vijanden werken aan zijn val.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij