Psychologische thrillersensatie

Amy, de vrouw van Nick Dunne, wordt vermist. Door de druk van de politie en de media ontstaan er scheurtjes in het door Nick geschetste beeld van een perfect huwelijk. Heeft Nick zijn vrouw vermoord?

'Dit boek is wurgend spannend.' Matthijs van Nieuwkerk

Gone Girl
Gillian Flynn
Prijs: € 10,00

De opvolger van Smetteloos

Na een vechtscheiding wil Ellie Walters haal leven weer op orde krijgen. Ze verhuist naar Cape Cod met haar steeds bozere, onhandelbare puberzoon Tim.

Voor lezers van Nora Roberts, Rosamund Lupton en Samantha Hayes.

Gevangen
Brooke Morgan
Prijs: € 18,95

Nieuwste boek van Dick Wolf

Dick Wolf is de maker van hitseries als Law & Order en Chicago Fire.

Executie
Dick Wolf
Prijs: € 19,95

Een moderne meesterspeurder

Dave Gurney is terug! Net als Verdons fantastische bijfiguren, morele en relationele dilemma's, zwarte humor, breinbrekers, ingenieuze plotwendingen en een daverende finale.


Vervolg op Tot op het bot

Het vervolg op het bekendste boek van de ultieme thrillerschrijver.

'Deaver verenigt het schijnbaar tegenstrijdige en onmogelijke in een zenuwslopend, inventief verhaal.' De Volkskrant


Literaire thriller van eigen bodem

Een jonge vrouw zoekt het avontuur door in Canada te gaan studeren, maar komt terecht in een nachtmerrie.

De campus is de tweede thriller van de auteur van De toneelclub.

De campus
Nathalie Pagie
Prijs: € 15,00

Het tweede Cormoran Strike mysterie

Als schrijver Owen Quine wordt vermist, besluit zijn vrouw Cormoran Strike in te schakelen. Al gauw wordt Quine vermoord teruggevonden en bevinden Strike en zijn rechterhand Robin zich in een race tegen de klok om een moordenaar te vinden die een wel heel uniek profiel blijkt te hebben...


Vijfde deel in de fenomenale Eve Dallas-serie

Als Eve Dallas een geheim onderzoek naar de dood van collega-inspecteur in gang zet, begeeft ze zich op glad ijs.

'Alle elementen van een geweldige politieroman gekoppeld aan hartverscheurend emotioneel drama.' David Baldacci


Thriller over het stadje Griffon

Door een beslissing belandt Cal Weaver in een nachtmerrie vol pijn en verdenkingen. Er is iets grondig mis in Griffon.

'Barclay's werk staat op één lijn met Coben, Connelly en Slaughter.' BOEK


Poppenhuis

Politieke intriges, criminele afrekeningen, corrupte agenten en vermiste meisjes.

Eerste deel van een thrillerserie over twee Amsterdamse rechercheurs.

Poppenhuis
David Hewson
Prijs: € 19,95

De nieuwe Harlan Coben!

Met zijn vertrouwde combinatie van adembenemende spanning en scherp inzicht in de keerzijde van maatschappelijke ontwikkelingen, levert Coben opnieuw een meesterwerk af.

'Coben gaat ten koste van je nachtrust.' Vrij Nederland

Ik mis je
Harlan Coben
Prijs: € 19,95

Een Gabriel Allon thriller

Gabriel Allon was een legendarische meesterspion totdat zijn zoon bij een voor hem bedoelde aanslag om het leven kwam.

Als Gabriel en zijn vrouw door Londen lopen, merkt hij een man op die alle kenmerken van een zelfmoord-terrorist vertoont. Al snel is Gabriel op het spoor van het meesterbrein achter aanslagen in Parijs, Kopenhagen en Londen.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Een nieuw thrillerduo staat op!

Fascinerende pageturner in de stijl van Nicci French over Harry en zijn vrouw Robin die hun zoon Dillon verliezen bij een aardbeving. Maar is Dillon wel echt dood?

'Verraad, ontrouw en een verrassende plotwending maken dit tot een superdebuut.' Publishers Weekly


High tech-thriller

Journaliste Cynthia Bonasant en Zero, de meestgezochte online activist ter wereld, werken samen om een online platform met miljoenen gebruikers te stoppen.

In een wereld waar camera's, databrillen en smartphones exact vastleggen waar je bent, ontsnappen is onmogelijk...

Zero
Marc Elsberg
Prijs: € 19,95

Deel 4 in de Eve Dallas-serie

Drie zelfmoorden door mannen die een bevoorrecht leven leidden, maar heel verschillend waren. Inspecteur Eve Dallas vindt het een verdachte zaak.

J.D. Robb is een pseudoniem van Nora Roberts.


Een studie in rood

Dit boek is de bron van alle moderne crimefictie.

Hier ontmoeten Sherlock Holmes en John Watson elkaar voor de eerste keer en volgen ze het spoor van de killer die de straten van Londen onveilig maakt.


Het teken van vier

Naast een nieuwe vertaling bevat deze editie een introductie waarinSherlock-hoofdrolspeler Martin Freeman uitlegt hoe zijn Watson zich verhoudt tot die van Sir Arthur Conan Doyle.

Met dit boek werd Sir Arthur Conan Doyle wereldberoemd.


Bestseller

Zusje staat al weken in de bestsellerlijst en is nu verkrijgbaar voor slechts €10,-

Zusje
Rosamund Lupton
Prijs: € 10,00

Vervolg op De jacht

In dit bloedstollende, zeer originele en niet weg te leggen vervolg van Barry Lyga is de inzet hoger, het spel van de killer intenser en het aantal slachtoffers groter.

Het spel
Barry Lyga
Prijs: € 19,95
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij