Twee vriendinnen, een mooie zomer, een knappe tuinman...

Lees Elin Hilderbrand - Santa Montefiore is fan!

'Sensueel, hartverwarmend en meeslepend. Ik ben dol op de boeken van Elin Hilderbrand en kan niet wachten tot er een nieuwe uitkomt!' Santa Montefiore


Een roman waar je verliefd van zou willen worden!

Na de zeer goed ontvangen feelgoed Q-serie schrijft Jackie van Laren nu een standalone.

Net als de Q-serie zit Vallen boordevol exotische locaties, kleurrijke personages en leuke details over de internationale muziekwereld.

Vallen
Jackie van Laren
Prijs: € 15,00

Voor de lezers van De duivel draagt Prada

Ambitie en jaloezie, vriendschap en liefde: welkom bij dé nummer 1 modeglossy!

Over vrouwen die alles willen: carrière maken, kinderen krijgen, spannende seks, de wereld verbeteren... en nieuwe schoenen.


Zo verslavend als After, zo leuk als Jennifer Probst, zo romantisch als Jessica Clare!

Voor altijd gezien is deel 1 van de nieuwe Voor altijd-serie.

Lezers op Goodreads:
'Ik vond echt ALLES aan dit boek geweldig. De totale boekenhemel!!!' *****

'Dit boek blaast je van je sokken. Ik kan gewoon niet wachten tot het volgende deel.' *****


Gegarandeerde tranentrekker

Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je schrijven?

Een hartverwarmende, ontroerende roman over het leven, verlies en alles wat daar tussenin zit. Voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green.


Eindelijk weer een nieuwe Lauren Weisberger!

Waande je je in De duivel draagt Prada in het hart van de modewereld, in dit boek neemt Lauren Weisberger je mee naar de top van de tenniswereld.

'Een meesterlijke roman vol humor!' Flair


Een diep ontroerende liefdesgeschiedenis

Een boek dat ademt, leeft en je gegarandeerd zal betoveren.

Fascinerend, ontroerend, fijngevoelig, en met een zweem van geheimzinnigheid.


De nieuwe Santa Montefiore!

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


De razendpopulaire serie Calendar Girl is nu ook in Nederland verkrijgbaar!

Een jonge knappe vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Voor de lezers van Santa Montefiore, Kate Morton en Rachel Hore!

Een gelukkig gezin. Een noodlottige zomers. Vier levens voor altijd veranderd.

Een prachtige omgeving, sterke karakters, duistere familiegeheimen, een slimme plot, fantastische hoofdpersonen en een hartverwarmend einde - dit boek heeft het allemaal.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Weer een heerlijke nieuwe feelgoodroman!

Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven - en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven.

De vrienden uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) keren allemaal terug in dit los te lezen vervolg.


Voor de lezers van Kate Morton

Een sterke vrouw helpt drie jonge vrouwen op hun weg door de valkuilen van het leven.

'Magisch, verrassend, meeslepend en heerlijk leesbaar.'


Nieuwe toproman van de 'koning van de cliffhanger'

Het lot van twee families, voor altijd met elkaar verbonden.

Een goed bewaard geheim is het derde deel van de verslavende serie over de familie Clifton.


Spannend en hartverscheurend

Een prachtig geschreven, gevoelig verhaal over de vriendschap tussen een man en een kind die door het lot bij elkaar zijn gebracht.

Het perfecte evenwicht tussen het spannende, filmische verhaal en de levensechte personages en relaties maken dit boek tot een onvergetelijke leeservaring.

Voor de val
Noah Hawley
Prijs: € 19,99

Voor de lezers van Santa Montefiore

Een meeslepend verhaal over verlies, schuld en moederliefde.

'Sarah Jio schrijft boeiend en meeslepend.' Elin Hilderbrand


Een sprankelend feelgood-verhaal!

Vriendschap, liefde, een romantische setting en een happy end: alles wat je nodig hebt voor een heerlijke ontspannende roman.

Van Zes maanden zonder zijn in Nederland en Vlaanderen 25.000 exemplaren verkocht!

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij