Het tweede deel van de Verleiding-serie

Serena vervult voor haar bedrijf Fantasy Incorporated de fantasie van elke klant, maar haar eigen fantasie kan ze pas uitvoeren als ze Damon Roche ontmoet.

Hij heeft echter absoluut geen zin om haar na het spel weer te laten gaan. Kan hij haar overtuigen te blijven?


Maak kennis met Marcia Willett

Drie generaties. Een schokkend familiegeheim. En een verleden dat niemand loslaat...

Voor de lezers van Santa Montefiore en Maeve Binchy.


Vrij spel

In het spel van de liefde is ook verliezen soms winnen…

'Onmisbaar in de boekenkast van een echte chicklitfan!' Chicklit.nl

Vrij spel
Katie Fforde
Prijs: € 17,95

De budget-bruid

Hoe vertel je je aanstaande dat je al het bruiloftsgeld hebt vergokt?

Voor de liefhebbers van de Shopaholic-serie.

De budget-bruid
Anna Bell
Prijs: € 17,95

100% feelgood van Nederlandse bodem

Zes maanden zonder is de heerlijke debuutroman van Charlotte de Monchy.

Robins liefdesleven ligt in puin. Haar oplossing: 6 maanden lang geen mannen of alcohol. Ze verhuist naar een gehucht in Ierland, de perfecte locatie voor haar plan. Maar of dat inderdaad zo is...


Mijn dochter in Frankrijk

Een lang bewaard familiegeheim blijkt zijn oorsprong te hebben in de Tweede Wereldoorlog.

De geliefde roman van de zusjes Keating is nu verkrijgbaar voor 10,-! Voor de liefhebbers van Het familieportret en De bakkersdochter.


Het nieuwe boek van Santa Montefiore

Soms vind je je bestemming op het meest onwaarschijnlijke pad...

Heerlijke roman om mee te nemen op vakantie.


Santa Montefiore over haar boeken

De nieuwe Santa Montefiore is er! Reden genoeg om haar aan de tand te voelen over het schrijven en haar nieuwe roman.

lees meer…


Op zoek naar de ware

Op zoek naar jou is het eerste deel van de nieuwe serie van Jennifer Probst Op zoek naar de ware.

In deze heerlijke serie introduceert Probst een reeks nieuwe personages, die bevriend zijn met de personages uit haar vorige serie Getrouwd met een miljonair.


Het bastaardmeisje

Het bastaardmeisje is een indrukwekkende en hartverscheurende roman over opgroeien in oorlogstijd, verboden liefde en de kracht van familiebanden.


De liefste zus

Warm, tragikomisch en met een heerlijk happy end.

'Ik wil vrienden worden met alle personages in deze verslavende roman.' Glamour

De liefste zus
Jennifer Close
Verwacht: 13-01-2015
Prijs: € 19,95

Als er een miljoenendeal op het spel staat, doet liefde er dan nog toe?

Het laatste deel van de zinderende Getrouw met een miljonair-serie.

'Perfect voor de liefhebbers van romantische komedies die een tikkeltje verder durven te gaan.' Chicklit.nl

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Voor échte boekenliefhebbers

Twee vriendinnen ontsnappen aan hun moeilijke bestaan door het lezen van een inspirerend levensverhaal.

Een prachtig verhaal over onvoorwaardelijke vriendschap, hoop en de kracht van boeken.


Krachtig en aangrijpend

Een pad vol wilde bloemen is een prachtig verhaal over familie, liefde en loyaliteit.

Het is het vervolg op Sarah Harrisons eerdere bestseller Als wilde bloemen, maar kan ook prima zelfstandig gelezen worden.


Opstand

Een sprankelende historische roman over twee zussen die betrokken raken bij de strijd om de onafhankelijkheid van België.

'Een meeslepende roman waar je ook nog wat van opsteekt.' 100% NL Magazine

Opstand
Michelle Visser
Prijs: € 19,95

Meeslepende historische roman

Het huis in de Rothschildstraat vertelt een familiegeschiedenis die vele jaren en generaties omspant. Het is een indringend portret van een 'gewone' familie die leefde in de turbulente tijd rond de twee wereldoorlogen.


Het fotoboek

Een verborgen brief brengt de waarheid aan het licht.

Een meeslepende roman over de geheimen tussen moeders, dochters en kleindochters.

'Een uiterst troostrijk boek.' Glamour


Het victoriaanse huis

Een sfeervolle, meeslepende historische roman met een donker randje.

'Een goed geschreven verhaal dat je door het duizelingwekkende tempo niet weg kunt leggen.' Libelle

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij