Het derde deel van de After-serie

In dit opwindende nieuwe deel van de After-serie dreigen wantrouwen, verraad en familiegehiemen Tessa en Hardin uit elkaar te drijven. Kunnen hun liefde en passie alles overwinnen?

Anna Todd heeft op Wattpad al meer dan een miljard lezers wereldwijd!


Alle potentie om een klassieker te worden!

Een fantasierijk, grappig en ontroerend boek, in bijzondere vormgeving.

Van de auteur van De wonderbaarlijke reis van de fakir die vastzat in een Ikea-kast.


Deel 5 van de zinderende Verleiding-serie

Zij is een popster die leeft voor de spotlights en de aanbidding van haar fans. Hij is een nuchtere bodyguard die gaat voor onverwaardelijke trouw.

Vande boeken van Maya Banks zijn in totaal bijna 100.000 exemplaren verkocht!


Megabestseller in Frankrijk en Duitsland!

Een ontroerende roman over de prachtige vriendschap tussen een eenzaam jongetje en een hulpbehoevende oude dame.

Van de auteur van Waarom Ferdinand niet lang alleen bleef.


De nieuwe John Boyne

Een nieuwe roman van John Boyne over een actueel thema: seksueel misbruik binnen de katholieke kerk.

'Dit is John Boynes belangrijkste roman.' John Irving


Een heerlijk wegdroomboek

Echte feelgood met vrienschap, liede en tegenslag die overwonnen moet worden tegen de achtergrond van het prachtige landschap van Frankrijk.

Lukt het Anneloes om van haar Franse droom een succes te maken of was haar succes uit Nederland een grote vergissing?


Het eerste deel van de verslavende Q-serie

Zin gaat over de schathemelrijke, razend aantrekkelijke Wessel Quist, bijnaam Q. Een wereldberoemde trance-dj en producer. En Nina de Wit die solliciteert op de vacature van personal assistant voor Q.

Deel 2 verschijnt in augustus en deel 3 in oktober!

Zin
Jackie van Laren
Prijs: € 12,50

De nieuwe Santa Montefiore!

De vrouwen van kasteel Deverill is het eerste del in de Deverill-saga die start in 1900 en die de levens van de familie Deverill zal volgen.

Van de boeken van Santa Montefiore werden in Nederland en Vlaanderen al 1,8 miljoen exemplaren verkocht.


De wegen van het hart

Er komt verandering in Rooneys vrijgezellenbestaan als hij Nellie ontmoet. Zij brengt de zachtaardige Rooney in verwarring en maakt gevoelens bij hem los waarvan hij niet wist dat hij ze had.

Een nieuwe eerder vertaalde roman uit de nalatenschap van Catherine Cookson


Nicholls' debuut in een nieuwe vormgeving

'Een ontroerend verhaal, lekker leesbaar, boeiend en humoristisch.' De Telegraaf

Van de boeken van David Nicholls werden al bijna 50.000 exemplaren verkocht in Nederland en België

Heftig
David Nicholls
Prijs: € 10,00

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Voor de lezers van Kate Morton en Santa Montefiore

Een boeiend verhaal over familie, geheimen en liefde in tijden van oorlog.

'Een zomerse roman om voor altijd in je hart te sluiten.' Opzij


Twee generaties. Twee oorlogen. Twee grote liefdes

Een indrukwekkende roman over familie, kunst en verloren liefde van een veelbelovend jong talent.

'Wat een superdebuut: op en top romantisch en heerlijk om te lezen.' Daily Mail


De perfecte zomerroman

Het vinden van de ware is niet moeilijk... voor een ander.

Een hartverscheurend vheraal over het verliezen en vinden van ware liefde.


Hilarisch en hartverscheurend

Als sterren aan de hemel staan stond wekenlang in de New York Times-bestsellerlijst.

Hij brak haar hart. Nu is hij terug... Ze waren beste vrienden, geliefden en partners in crime. Tot alles fout ging.


Nieuwe roman Nicholas Sparks in filmeditie

Ira en Ruth. Sophia en Luke. Twee stellen die weinig met elkaar gemeen hebben en die worden gescheiden door levensjaren en -ervaring. En toch komen hun levens op een onverwachte manier samen...


Een heerlijke roman

Ada ontdekt een koffer vol brieven die getuigen van een vurige affiaire. Gefascineerd door de mysterieuze Penny gaat Ada op zoek naar het levensverhaal van deze prachtige, maar tragische vrouw.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij