De nieuwe John Boyne

Een nieuwe roman van John Boyne over een actueel thema: seksueel misbruik binnen de katholieke kerk.

'Dit is John Boynes belangrijkste roman.' John Irving


Eerste boek in een zevendelige-serie

De tijd zal het leren is het eerste deel in de Clifton-kronieken, een ambitieuze nieuwe serie die het verhaal vertelt van twee families en vele generaties.

'Een van de top-tien verhalenvertellers van de wereld.' Los Angeles Times


Fijn feelgoodverhaal

Tijdens het lezen van een antieke uitgave van Lady Chatterly's Lover vindt Maggie de betoverende liefdesverklaringen van twee geliefden die, zo lijkt het, elkaar nog nooit ontmoet hebben. Maggie besluit op zoek te gaan naar deze Henry en Catherine om ze te verenigen.

De leestip
Shelly King
Prijs: € 18,99

Het laatste deel van de Ierse-trilogie

Als Branna eindelijk beseft aan wie haar hart toebehoort, is het bijna te laat...

Vergeet haar niet is het afsluitende deel van een nieuwe romantische trilogie van de meest succesvolle schrijfster ter wereld.


Van de auteur van De bakkersdochter

Jack en Eden verhuizen naar Virginia om een gezin te stichten, maar het lukt Eden niet om zwanger te worden. Op een dag vindt ze een vreemde pop in de kelder. Wanneer ze de herkomst probeert te achterhalen, gaan heden en verleden steeds meer door elkaar lopen…

Het oude huis
Sarah McCoy
Prijs: € 19,95

De nieuwe Santa Montefiore!

De vrouwen van kasteel Deverill is het eerste del in de Deverill-saga die start in 1900 en die de levens van de familie Deverill zal volgen.

Van de boeken van Santa Montefiore werden in Nederland en Vlaanderen al 1,8 miljoen exemplaren verkocht.


Dé internetsensatie - deel 2

Het tweede deel van De After-serie van Anna Todd is uit!

In deel één heb je kennis gemaakt met Tessa Young. Ze is achttien en heeft haar hele leven al gepland. Maar dan ontmoet ze Hardin. Hij is onaardig en zit onder de tattoos en piercings. Zonder dat ze het wil weet Hardin een grote passie in Tessa naar boven te halen...


Prachtig Tweede Wereldoorlog-verhaal

De laatste brief is een verhaal over sterke vrouwen, impact van oorlog en het belang van nieuws.

Voor de lezers van Kathryn Stockett en Tatiana de Rosnay.


Op zoek naar de ware - deel 3

Genevieve heeft genoeg van de liefde. Maar Wolfe krijgt geen genoeg van haar.

Voor de vele fans van de romantische, sexy Getrouwd met een miljonair-serie


Voor lezers van De bakkersdochter

Een prachtige roman over twee zussen in oorlogstijd. De uitbreken van de oorlog stelt hun relatie zwaar op de proef. In de liefde kom je erachter wie je zou willen zijn, in een oorlog kom je erachter wie je bent.

De nachtegaal is t/m 14 april 2015 verkrijgbaar voor € 15,-!


Een grote feelgoodhit!

Al twee jaar wisselen Sara Lindqvist uit Zweden en Amy Harris uit Broken Wheel brieven, boeken en gedachten uit. Als Sara naar Amerika reist om haar penvriendin op te zoeken, blijkt Amy echter onverwacht te zijn overleden.

Een heerlijke roman over vriendschap en boeken!

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Hilarisch en hartverscheurend

Als sterren aan de hemel staan stond wekenlang in de New York Times-bestsellerlijst.

Hij brak haar hart. Nu is hij terug... Ze waren beste vrienden, geliefden en partners in crime. Tot alles fout ging.


Nieuwe roman Nicholas Sparks in filmeditie

Ira en Ruth. Sophia en Luke. Twee stellen die weinig met elkaar gemeen hebben en die worden gescheiden door levensjaren en -ervaring. En toch komen hun levens op een onverwachte manier samen...


Een heerlijke roman

Ada ontdekt een koffer vol brieven die getuigen van een vurige affiaire. Gefascineerd door de mysterieuze Penny gaat Ada op zoek naar het levensverhaal van deze prachtige, maar tragische vrouw.


Marian Keyes is terug!

De bestsellerauteur is terug met een meesterlijk verhaal vol humor en charme.

Een jaar lang leefde Stella Sweeney een New Yorkse droom: ze promootte haar succesvolle zelfhulpboek, deed mee aan talkshows en leidde een luxe leventje. Maar haar glamoreuze leven was van korte duur...


Moderne doktersroman

Ergens in Nederland staat het ziekenhuis Roderijck Veste. Onder leiding van directeur Boudewijn krijgen internist Ava, ambulancebroeder Stef, cardioloog David, verpleegkundige Lonneke en coassistent Roelof met de meest uiteenlopende uitdagingen te maken.

Nachtdienst
Anya Koek
Prijs: € 15,00

De Bloemenreeks is terug!

Op veler verzoek is de Bloemenreeks terug!

In de Bloemenreeks verschenen jarenlang bestsellers van internationale topauteurs als Jennifer Donnelly, Ana Veloso, Kate Furnivall en Linda Holeman.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij