Een roman waar je verliefd van zou willen worden!

Na de zeer goed ontvangen feelgoed Q-serie schrijft Jackie van Laren nu een standalone.

Net als de Q-serie zit Vallen boordevol exotische locaties, kleurrijke personages en leuke details over de internationale muziekwereld.

Vallen
Jackie van Laren
Prijs: € 15,00

Voor de lezers van De duivel draagt Prada

Ambitie en jaloezie, vriendschap en liefde: welkom bij dé nummer 1 modeglossy!

Over vrouwen die alles willen: carrière maken, kinderen krijgen, spannende seks, de wereld verbeteren... en nieuwe schoenen.


Zo verslavend als After, zo leuk als Jennifer Probst, zo romantisch als Jessica Clare!

Voor altijd gezien is deel 1 van de nieuwe Voor altijd-serie.

Lezers op Goodreads:
'Ik vond echt ALLES aan dit boek geweldig. De totale boekenhemel!!!' *****

'Dit boek blaast je van je sokken. Ik kan gewoon niet wachten tot het volgende deel.' *****


Gegarandeerde tranentrekker

Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je schrijven?

Een hartverwarmende, ontroerende roman over het leven, verlies en alles wat daar tussenin zit. Voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green.


Grappig, ontroerend en onvergetelijk

Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes.

'Helder proza, een pittige hoofdpersoon en een ruime hoeveelheid plottwists maken van dit boek een heerlijke leeservaring. ' Kirkus Reviews


De nieuwe Santa Montefiore!

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


De razendpopulaire serie Calendar Girl is nu ook in Nederland verkrijgbaar!

Een jonge knappe vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Voor de lezers van Santa Montefiore, Kate Morton en Rachel Hore!

Een gelukkig gezin. Een noodlottige zomers. Vier levens voor altijd veranderd.

Een prachtige omgeving, sterke karakters, duistere familiegeheimen, een slimme plot, fantastische hoofdpersonen en een hartverwarmend einde - dit boek heeft het allemaal.


Deel 1 van de nieuwe Overgave-trilogie van Maya Banks.

'Door het hoge tempo, veel actie en tal van smeulende, expliciete seksscènes blijven de lezers van Maya Banks altijd smeken om meer.' Publishers Weekly

Voorjaar 2016 verschijnen de volgende twee delen in deze trilogie: Ik geef me over en Voor altijd van jou


Van de bestsellerauteur van The Notebook!

Een niet eerder vertaalde feelgood-roman van bestsellerauteur Nicholas Spars, bekend van onder andere The Notebook.

Ook De keuze wordt verfilmd en zal zomer 2016 in de bioscopen draaien.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Voor de lezers van Kate Morton

Een sterke vrouw helpt drie jonge vrouwen op hun weg door de valkuilen van het leven.

'Magisch, verrassend, meeslepend en heerlijk leesbaar.'


Spannend en hartverscheurend

Een prachtig geschreven, gevoelig verhaal over de vriendschap tussen een man en een kind die door het lot bij elkaar zijn gebracht.

Het perfecte evenwicht tussen het spannende, filmische verhaal en de levensechte personages en relaties maken dit boek tot een onvergetelijke leeservaring.

Voor de val
Noah Hawley
Prijs: € 19,99

Deel 3 van de Overgave-serie!

Het derde, afsluitende deel van de Overgave-serie van bestsellerauteur Maya Banks.

'Spanning, sensatie en lots of sex!' Ze.nl


Een sprankelend feelgood-verhaal!

Vriendschap, liefde, een romantische setting en een happy end: alles wat je nodig hebt voor een heerlijke ontspannende roman.

Van Zes maanden zonder zijn in Nederland en Vlaanderen 25.000 exemplaren verkocht!


Voor lezeressen van Maeve Binchy en Kate Morton

Martha kijkt terug op een bijna perfect leven... maar wat zal er gebeuren als ze haar grote geheim onthult?

Een ontroerende familieroman met hoofdrollen voor een mooi groot droomhuis en een geheim.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij