Gegarandeerde tranentrekker

Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je schrijven?

Een hartverwarmende, ontroerende roman over het leven, verlies en alles wat daar tussenin zit. Voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green.


Een intens ontroerende roman

Een nieuwe roman van bestsellerauteur Kristin Hannah, bekend van de Bestseller 60-titel De nachtegaal.

'Prachtig, ontroerend verhaal. De karakters worden subliem getekend.' NBD/Biblion


Grappig, ontroerend en onvergetelijk

Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes.

'Helder proza, een pittige hoofdpersoon en een ruime hoeveelheid plottwists maken van dit boek een heerlijke leeservaring. ' Kirkus Reviews


Verlies je hart aan Milo

Een groot verhaal over een kleine jongen die de wereld net een beetje anders ziet.

´Het is onmogelijk om niet verliefd te worden op de negenjarige Milo in deze ontroerende roman.´ Stylist


Het romantische vierde en afsluitende deel in de After-serie!

In dit opwindende nieuwe deel van de After-serie dreigen wantrouwen, verraad en familiegehiemen Tessa en Hardin uit elkaar te drijven. Kunnen hun liefde en passie alles overwinnen?

De filmrechten van de After-serie zijn verkocht aan Paramount!


De nieuwe Santa Montefiore!

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


Voor de lezers van Santa Montefiore, Kate Morton en Rachel Hore!

Een gelukkig gezin. Een noodlottige zomers. Vier levens voor altijd veranderd.

Een prachtige omgeving, sterke karakters, duistere familiegeheimen, een slimme plot, fantastische hoofdpersonen en een hartverwarmend einde - dit boek heeft het allemaal.


Deel 3 van de Teken van zeven-trilogie

Een nieuw vertaalde trilogie van ultieme bestsellerauteur Nora Roberts!

Mysterieuze gebeurtenissen brengen drie manne en drie vrouwen samen in een heroïsche strijd.


Deel 1 van de nieuwe Overgave-trilogie van Maya Banks.

'Door het hoge tempo, veel actie en tal van smeulende, expliciete seksscènes blijven de lezers van Maya Banks altijd smeken om meer.' Publishers Weekly

Voorjaar 2016 verschijnen de volgende twee delen in deze trilogie: Ik geef me over en Voor altijd van jou


Van de bestsellerauteur van The Notebook!

Een niet eerder vertaalde feelgood-roman van bestsellerauteur Nicholas Spars, bekend van onder andere The Notebook.

Ook De keuze wordt verfilmd en zal zomer 2016 in de bioscopen draaien.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Een sprankelend feelgood-verhaal!

Vriendschap, liefde, een romantische setting en een happy end: alles wat je nodig hebt voor een heerlijke ontspannende roman.

Van Zes maanden zonder zijn in Nederland en Vlaanderen 25.000 exemplaren verkocht!


Voor lezeressen van Maeve Binchy en Kate Morton

Martha kijkt terug op een bijna perfect leven... maar wat zal er gebeuren als ze haar grote geheim onthult?

Een ontroerende familieroman met hoofdrollen voor een mooi groot droomhuis en een geheim.


Deel vier van de Miljonairsclub-serie!

De miljonairsclub is een geheim genootschap van zes ongeloofelijk rijke mannen - maar in de liefde zijn ze minder succesvol.

Een heerlijke sexy serie die uiteindelijk zes delen zal beslaan.


Weer een heerlijke Katie Fforde voor haar vele fans

Drie jonge vrouwen. Twee trouwerijen. Eén liefdesgeschiedenis.

De perfecte ingrediënten voor een moderne Jane Austen-roman: een dorpje op het platteland, excentrieke dorpelingen en liefde op onverwachte plaatsen.


Een bijzonder en aangrijpend verhaal

Tien jaar na het enorme succes van De jongen in de gestreepte pyjama keert John Boyne terug naar het onderwerp van de Tweede Wereldoorlog.

Pierrot wordt opgenomen in Hitlers buitenhuis, maar wordt gedwongen zijn afkomst te verraden.

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij