Zoek uitgaven



Omslagfoto

Zij die doden

Ingar Johnsrud

Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie

Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen

Hij heeft alles opgeofferd. Alle bruggen achter zich verbrand. Maar is het genoeg geweest? Het uur van de waarheid is aangebroken.

Een van de grootste vertrouwelingen van de Noorse regering wordt dood aangetroffen in een autowasstraat in Oslo. Hij is in zijn kruis geschoten en achtergelaten om alleen te sterven. Dan verdwijnt ook de onderzoeksjournalist die achter zijn geheimen aan zat. Voor inspecteur Fredrik Beier zit er een persoonlijk tintje aan deze zaak: de journalist wist ook iets over hem, een verhaal uit Fredriks duistere verleden.

En er is meer aan de hand: bij de politie blijkt een infiltrant te zitten, en Fredrik en zijn collega, Kafa Iqbal, moeten het opnemen tegen een machtige vijand die hen steeds weer een stap voor is. Wie kan Fredrik écht vertrouwen in deze wereld vol verraad en bedrog?


De pers over de Broederschap-trilogie

‘Johnsrud heeft een prettige, losse stijl en strooit rond met lekkere actiescènes.’ VN Detective en Thrillergids

‘Een vergelijking met de Millennium-trilogie dringt zich op.’ Hebban

‘Leest als een trein.’ Volkskrant Magazine

‘Meeslepend. De auteur heeft de gave om een verhaal prettig te laten voortkabbelen en dan ineens spectaculair spannend te laten versnellen.’ Trouw

 

Uitgave: Paperback
Prijs: € 21,99
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij