Rust vinden in een drukke wereld

De Koreaanse boeddhistische monnik Sunim geeft les over verschillende levenskwesties, van liefde en vriendschap tot werk, levensdoelen en spiritualiteit.

'Dit handboek voor mindfulness en kalmte, een bestseller in Korea, staat vol wijze adviezen over reflectie en hoe het rustiger aan te doen in het leven.' Elle.com


Originele en intrigerende thriller met een bloedspannende plot

Op een dag verandert Jody's leven voorgoed. Ze heeft zich afgesloten voor de buitenwereld, achtervolgd door herinneringen en niet in staat om ook maar iemand te vertrouwen. Maar dan ontmoet ze haar buurman Abe, de perfecte man, en opeens lijkt haar leven vol mogelijkheden en hoop.

Leugenaar
Sarah Naughton
Prijs: € 17,50

Echte zomerse feelgood

Vriendschap en romantische verwikkelingen tegen de achtergrond van het prachtige Franse landschap.

Voor liefhebbers van Debbie Macombers Rose Harbor-serie en de tv-serie Ik vertrek.


Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


Deel 5 in de Helen Grace-serie is nu verkrijgbaar

Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een bekende in een nachtclub wordt gevonden, komt het moordonderzoek opeens wel heel dicht bij haar eigen leven.

"Naar bed naar bed' is echt het beste deel uit de reeks tot nu toe!' Onlybyme.nl


Razend spannende vakantiethriller die niet mag ontbreken in je koffer

Een nieuwe thriller met Tara en Diego uit Paradijsvogels in de hoofdrol.

Voor de lezers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.


Liefde, moord en verraad - een boek dat leest als een trein

Een meeslepende historische roman over de machtigste familie van het vijftiende-eeuwse Italië, voor liefhebbers van de tv-series The Tudors en The Borgias.

De Medici
Matteo Strukul
Prijs: € 19,99

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Het magistrale drieluik over de Deverills van Santa Montefiore is nu compleet!

Iemand zal de kluwen van geheimen en misverstanden moeten ontrafelen, wil er ooit rust komen op kasteel Deverill.

'De zomer is niet compleet zonder een nieuwe Santa Montefiore.' Margriet


Het Japanse geheim voor een lang en gelukkig leven

Waar kom jij 's ochtends je bed voor uit? Ontdek de geheimen van het Japanse eiland Okinawa, waar het grootste aantal gezonde honderdjarigen ter wereld woont.

Lees alles over de Japanse filosofie die zorgt voor een gezond lichaam, geest en ziel.


De filmeditie van Mijn lange weg naar huis

Lion is de indrukwekkende verfilming van Mijn lange weg naar huis.

'Lees dit aangrijpende verhaal. Met zijn levendige herinneringen beheerst Saroo de kunst van het vertellen.' The Weekly Review

Lion
Saroo Brierley
Prijs: € 12,50

E-books

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-book.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij