De nieuwe Coben

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


De razendpopulaire serie Calendar Girl is nu ook in Nederland verkrijgbaar!

Een jonge knappe vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Een roman waar je verliefd van zou willen worden!

Na de zeer goed ontvangen feelgoed Q-serie schrijft Jackie van Laren nu een standalone.

Net als de Q-serie zit Vallen boordevol exotische locaties, kleurrijke personages en leuke details over de internationale muziekwereld.

Vallen
Jackie van Laren
Prijs: € 15,00

Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


De nieuwe roman van Santa Montefiore!

'Montefiore doet je vergeten waar en met wie je bent.' Libelle

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is de liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


Authentieke whodunnit van eigen bodem

Een spraakmakend familiedrama achter de schermen van politiek Den Haag. Heerlijke thriller met een sterke vrouwelijke hoofdpersoon.

Voor de lezers van Loes den Hollander en Simone van der Vlugt.


De nieuwe Robert Galbraith!

Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis punt in hun leven.

'Solide vakwerk van Galbraith/Rowling.' de Volkskrant

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Spannend, romantisch en sfeervol

Naomi heeft haar verleden eindelijk een plaats gegeven. Begint de nachtmerrie opnieuw?

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld; ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.

De obsessie
Nora Roberts
Prijs: € 15,00

Gegarandeerde tranentrekker

Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je schrijven?

Een hartverwarmende, ontroerende roman over het leven, verlies en alles wat daar tussenin zit. Voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…


E-boeken

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-boek.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij