Weer een heerlijke nieuwe feelgoodroman!

Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven - en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven.

De vrienden uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) keren allemaal terug in dit los te lezen vervolg.


De nieuwe Coben

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


De razendpopulaire serie Calendar Girl is nu ook in Nederland verkrijgbaar!

Een jonge knappe vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


Om heel hard te lachen, en net zo hard te huilen

In Cesar schrijft Matthijs Kleyn op liefdevolle, eerlijke wijze over zijn te vroeg geboren zoontje Cesar en de mooie maar ook moeilijke kanten van het vaderschap.

Matthijs was 13 september 2016 te gast bij RTL Late Night. Hij en zijn vriendin maakten indruk tijdens het emotionele interview met Humberto Tan.

Cesar
Matthijs Kleyn
Prijs: € 15,00

Meer dan 1000 pagina's fantastisch leesplezier

In deze omnibus zijn De alchemist, De magiër en De tovenares gebundeld.

'Perfect voor de fans die na Harry Potter meer willen.' Booklist


De nieuwe roman van Santa Montefiore!

'Montefiore doet je vergeten waar en met wie je bent.' Libelle

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is de liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


De grote hit uit Noorwegen nu in Nederland!

Juichende recensies in alle Noorse kranten met de strekking: dit is een meesterwerk!

Johnsrud is een meesterlijk verteller en een gedurfde, creatieve nieuwe stem in de Scandinavische crime. Zij die volgen is het eerste deel van de overtuigend geschreven, meesterlijke Broederschap-trilogie.


Eindelijk weer een nieuwe Lauren Weisberger!

Waande je je in De duivel draagt Prada in het hart van de modewereld, in dit boek neemt Lauren Weisberger je mee naar de top van de tenniswereld.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…


E-books

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-book.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij