Grappig, verrassend en helemaal van nu!

Noor, Kiki en Joost delen lief, leed en de voordeur met elkaar en kennen maar één harde regel: thuis wordt er niet gesproken over het werk op het Museumplein. Terwijl het huis een verbouwing ondergaat ontdekt Noor zichzelf, de waarde van vriendschap, en een groot schandaal in de kunstwereld. Kortom: ze ontdekt het leven.


Handboek over borstvoeding geschreven door presentatrice Sofie van den Enk

Eindelijk een goed en leuk boek over borstvoeding (maar skip gerust zonder schuldgevoel naar het hoofdstuk over de fles).

Tv-presentator Sofie van den Enk schrijft het boek dat zij zelf zo gemist heeft tijdens haar eigen zwangerschap. Met ervaringsverhalen van meer dan 50 onbekende en bekende ouders als Hadewych Minis, Ionica Smeets, Susan Smit en Jim Bakkum.


Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


De nieuwe roman van Santa Montefiore!

'Montefiore doet je vergeten waar en met wie je bent.' Libelle

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is de liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


De nieuwe Robert Galbraith!

Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis punt in hun leven.

'Solide vakwerk van Galbraith/Rowling.' de Volkskrant

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Spannend, romantisch en sfeervol

Naomi heeft haar verleden eindelijk een plaats gegeven. Begint de nachtmerrie opnieuw?

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld; ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.

De obsessie
Nora Roberts
Prijs: € 15,00

Gegarandeerde tranentrekker

Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je schrijven?

Een hartverwarmende, ontroerende roman over het leven, verlies en alles wat daar tussenin zit. Voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…


E-boeken

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-boek.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij