Rust vinden in een drukke wereld

De Koreaanse boeddhistische monnik Sunim geeft les over verschillende levenskwesties, van liefde en vriendschap tot werk, levensdoelen en spiritualiteit.

'Dit handboek voor mindfulness en kalmte, een bestseller in Korea, staat vol wijze adviezen over reflectie en hoe het rustiger aan te doen in het leven.' Elle.com


Voor de lezers van De bakkersdochter en Het familieportret

Door een geheim uit de tweede wereldoorlog komt Emily's eigen levensverhaal, de relatie met haar vader en hun pijnlijke geschiedenis in een ander licht te staan.

Zal ze eindelijk de kracht vinden om de confrontatie met het verleden aan te gaan?


3 op reis bestaat 10 jaar!

De beste tips en ervaringen van alle presentatoren van 3 op Reis.

Het boek is een ultieme bucketlist-gids waarmee je weg kunt dromen.


Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


Deel 5 in de Helen Grace-serie is nu verkrijgbaar

Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een bekende in een nachtclub wordt gevonden, komt het moordonderzoek opeens wel heel dicht bij haar eigen leven.

"Naar bed naar bed' is echt het beste deel uit de reeks tot nu toe!' Onlybyme.nl


Razend spannende vakantiethriller die niet mag ontbreken in je koffer

Een nieuwe thriller met Tara en Diego uit Paradijsvogels in de hoofdrol.

Voor de lezers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.


Voor een duurzame lifestyle

Het staat vol praktische en positieve tips op het gebied van kleding, verzorging, eten, wonen, werken en vrije tijd, en laat zien dat mooi en verantwoord prima samen kunnen gaan.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Het magistrale drieluik over de Deverills van Santa Montefiore is nu compleet!

Iemand zal de kluwen van geheimen en misverstanden moeten ontrafelen, wil er ooit rust komen op kasteel Deverill.

'De zomer is niet compleet zonder een nieuwe Santa Montefiore.' Margriet


Het Japanse geheim voor een lang en gelukkig leven

Waar kom jij 's ochtends je bed voor uit? Ontdek de geheimen van het Japanse eiland Okinawa, waar het grootste aantal gezonde honderdjarigen ter wereld woont.

Lees alles over de Japanse filosofie die zorgt voor een gezond lichaam, geest en ziel.


De filmeditie van Mijn lange weg naar huis

Lion is de indrukwekkende verfilming van Mijn lange weg naar huis.

'Lees dit aangrijpende verhaal. Met zijn levendige herinneringen beheerst Saroo de kunst van het vertellen.' The Weekly Review

Lion
Saroo Brierley
Prijs: € 12,50

E-books

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-book.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij