De nieuwe Coben

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


De razendpopulaire serie Calendar Girl is nu ook in Nederland verkrijgbaar!

Een jonge knappe vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Een roman waar je verliefd van zou willen worden!

Na de zeer goed ontvangen feelgoed Q-serie schrijft Jackie van Laren nu een standalone.

Net als de Q-serie zit Vallen boordevol exotische locaties, kleurrijke personages en leuke details over de internationale muziekwereld.

Vallen
Jackie van Laren
Prijs: € 15,00

Vanaf heden zijn onze Young Adult titels te vinden bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum.

lees meer…


De nieuwe roman van Santa Montefiore!

'Montefiore doet je vergeten waar en met wie je bent.' Libelle

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is de liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


Voor de lezers van Kate Morton

Een sterke vrouw helpt drie jonge vrouwen op hun weg door de valkuilen van het leven.

'Magisch, verrassend, meeslepend en heerlijk leesbaar.'


Authentieke whodunnit van eigen bodem

Een spraakmakend familiedrama achter de schermen van politiek Den Haag. Heerlijke thriller met een sterke vrouwelijke hoofdpersoon.

Voor de lezers van Loes den Hollander en Simone van der Vlugt.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Spannend en hartverscheurend

Een prachtig geschreven, gevoelig verhaal over de vriendschap tussen een man en een kind die door het lot bij elkaar zijn gebracht.

Het perfecte evenwicht tussen het spannende, filmische verhaal en de levensechte personages en relaties maken dit boek tot een onvergetelijke leeservaring.

Voor de val
Noah Hawley
Prijs: € 19,99

Spannend, romantisch en sfeervol

Sommige geheimen zijn zo duister dat ze nooit aan het licht mogen komen...

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld: ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.


Boek onze auteurs nú op MBLive.nl

lees meer…


E-books

Bijna alle boeken van Boekerij zijn verkrijgbaar als e-book.

lees meer…

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij